Rysiek Riedel we wspomnieniach

„Wehikuł Czasu” „Whiskey” czy „Czerwony jak cegła” to tylko nieliczne utwory, które zna cała Polska. Ich autor, Ryszard Riedel, wokalista zespołu Dżem nie miał łatwego życia i może dzięki temu jego piosenki są tak bardzo poruszające, szczere i ponadczasowe.  Artysta ten zdecydowanie za wcześnie odszedł z tego świata. Na szczęście oprócz muzyki, zostały po nim wspomnienia, które postanowiono zebrać i wydać w postaci książki.

rysiek3

 

 

Marcin Sitko, autor książki postanowił przedstawić Ryśka z perspektywy jego najbliższej rodziny, przyjaciół, współpracowników, dziennikarzy oraz znajomych. Nie skupia się on wyłącznie na uzależnieniu Ryśka, osiągnięciach muzycznych czy koncertach. Autor skupił się na opisie przyjaźni jakie łączyły Ryśka z ludźmi nie tylko z branży.

 

 

Wszystkie historie związane z muzykiem będą mrysiek2iały swoją premię 5.01.2019r. Jeśli jednak nie możecie się doczekać oficjalnej premiery to  na tej stronie macie okazję załapać się na przedsprzedaż książki, która trwa do 31.12.2018r. Każdy z zamówionych w ten sposób egzemplarzy zostanie osobiście podpisany przez Sebastiana Riedla oraz posiada zainsertowany cenny kolekcjonerski singiel winylowy z dwoma niepublikowanymi nagraniami zespołu Dżem z udziałem Ryśka Riedla.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s